Operacion për kalimet e paligjshme të kufirit në Morinë, dëmtohet shtetasi sirian 

Një operacion për kalim të paligjshëm kufiri është mbajtur në Morinë dhe disa persona kanë rënë në prangat e policisë.
Bëhet me dije se një shtetas sirian është dëmtuar, por nuk dihet ende në çfarë rrethanash.

Pritet ende reagimi zyrtar i policisë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.