LAJMI I FUNDIT/ Operacion antidrogë në Vlorë, dhjetëra të arrestuar

Një aksion antidrogë në lumin e Vlorës dhe në qytet përfundoi me rreth 30 persona të arrestuar për trafikim të lëndëve narkotike dhe kultivimin e tyre.

Rrjeti, sipas burimeve zyrtare, ka qenë në survejim prej disa kohësh.

Sakaq, operacioni vijon ende në kontrollin e disa bazave dhe banesave ku policia lokale dyshon se mund të gjejë elementë që ndihmojnë hetimin. Për të gjithë të ndaluarit tashmë janë prerë urdhër-arrestet e posaçëm.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.