Nëna kërkon ndihmë nga Policia në Tiranë: Ka 8 muaj e zhdukur

Një 29-vjeçare rezulton e zhdukur që prej majit të këtij viti.

Uniformat blu bëjnë me dije se nëna e të resë me iniciale A.L ka denoncuar në policia zhdukjen e së bijës sot.

Ajo ka kallëzuar se në maj të këtij viti vajza e saj është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.