Ndahet nga jeta artistja e njohur shqiptare Hueyda El Sayed

Është ndarë para kohe nga jeta artisja e njohur shqiptare Hueyda El Sayed.

Burime bëjnë me dije se artistja shqiptare, e cila prej disa kohësh ishte larguar jashtë vendit, ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë nga e cila vuante.

Hueyda ka qenë një personazh shumë i dashur dhe karizmatik për të gjithë shqiptarët dhe duket i pabesueshëm lajmi që është shuar në moshën 46-vjeçare.

Prej disa vitesh, Huyeda jetonte në Luksemburg së bashku me Gabrielin dhe partnerin e saj, me të cilin pak kohë më parë kishte lidhur edhe martesë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.