Makina përplaset me urbanin e linjës “Kombinat –Kinostudio” në Tiranë, lëndohet shoferja

Një makinë është përplasur me urbanin e linjës “Kombinat –Kinostudio” këtë të shtunë në Tiranë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:45.

Ndërsa mësohet se shoferja e makinës është lënduar si pasojë e përplasjes së fortë.

Nuk dihet ende shkaku i aksidentit. Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje për të zbardhura rrethanat e aksidentit.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.