Makina përplaset me kamionin, trafik i rënduar në Kinostudio (Foto)

Një aksident aksident me pasoja të lehta ka ndodhur sot në mesditë në zonën e Kinostudios në Tiranë.

Në këtë aksident është përfshirë një veturë me një kamion dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, por ky aksident ka shkaktuar një trafik të rënduar në këtë zonë.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.