Makina përplas këmbësoren në Elbasan, dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident është regjistruar rreth orës 17:50 në aksin e rrugës Elbasan-Ish Kombinati Metalurgjik.

Sipas mediave informative, një autoveturë sipas burimeve nga vengjarja ka përplasur një këmbësore, e cila është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin e Elbasanit.

Paraprakisht nuk janë të qarta rrethanat se si ka ndodhur aksidenti dhe se i kujt ka qenë faji. Ndërkohë po punohet për zbardhjen e shkaqeve.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.