Librazhd/ Kamioni përplas motorin, plagosen burrë e grua

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Librazhdit. Një kamion ka përplasur një motor në të cilin po udhëtonin burrë dhe grua. Mësohet se shkak për aksidentin është bërë parakalimi i gabuar.

Të plagosur kanë mbetur çifti mirëpo fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.