Gjenden të vrarë me armë zjarri dy vëllezër

Dy vëllezër nga Pogradeci janë gjetur të vrarë me armë zjarri mesditën e kësaj të enjte në Maliq, ne afersi te vendit te quajtur “Kisha e Vogel”. Behet fjale per Andrea dhe Martin Olldashi.

Mësohet se ata ishin larguar nga banesa që prej datës 7 dhjetor.

Policia bën me dije se ka gjetur trupat e vëllezërve A. O., 33 vjeç dhe M. O., 31 vjeç, banues në Pogradec, të cilët dyshohet të kenë humbur jetën si pasojë e përdorimit të armës së zjarrit.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.