Tiranë/ Sherr mes dy të rinjve, vritet një 29-vjeçar (Emri)

Vritet një 29-vjeçar në Tiranë.

Nga të dhënat paraprake, mësohet se ngjarja ka ndodhur pak pas mesnatës, në rrugën “Irfan Tomini”.

Gjatë një konflikti të çastit mes dy personave, që dyshohet se ishin të dehur, është plagosur njëri prej tyre. Ai ka ndërruar jetë më pas në spital.

Viktima është identifikuar dhe bëhet fjalë për 29-vjeçarin Jurgen Duka. 

Në përditësim

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.