Kush është efektivi i FNSH-së që u vra aksidentalisht nga djali i tij 7 vjeç (Foto+Emri)

Ky është 39-vjeçari Roland Bicerri, efektivi i FNSH-së i cili u vra aksidentalisht nga djali i tij i mitur këtë të diel.

Ai u qëllua me armën e shërbimit nga i biri 7-vjeçar, teksa po luante me bilardo së bashku me disa miq të tij në një lokal në rrugën “Shyqyri Brari”, pranë Kopështit Zoologjik.

Fëmija mori armën nga çanta ku Bicerri e kishte vendosur dhe qëlloi drejt të atit.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.