Kundërshtoi forcat e policisë, arrestohet një person në Kukës 

Policia e Kukësit ka vënë në pranga një person, i cili akuzohet për dhënie ndihme të paligjshme të kufirit, si dhe kundërshtim të uniformave blu.
 Sipas policisë arrestimi i K.Gj është bërë për V. Penale “Dhënie ndihme për kalim të paligjshëm e kryer në bashkëpunim” si dhe “Kundërtim të punonjësve të policisë”.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.