AKSIDENTI/ Kamioni shtyp për vdekje marokenin, policia jep detaje

Një maroken humbi jetën mbrëmjen e të premtes në Vorë, pasi u përplas nga një kamion.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Më datë 18.12.2020, rreth orës 21:00, në Vorë, dyshohet se një mjet kamion ende i paidentifikuar, nga pakujdesia ka aksidentuar me pasojë vdekjen shtetasin maroken me iniciale M.M. Po punohet per identifikimin dhe kapjen e autorit si dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.