“I zura pritë për…”, plagosi 43-vjeçarin në Lezhë. Në burg autori

Gjykata e Lezhës ka lënë në burg autorin e plagosjes së 43-vjeçarit Hilë Gjini, në Balldren.

69-vjeçari Gjin Gjini tha se ka patur konflikte të vazhdueshme me fqinjin e tij, për shkak të pronës, dhe i kishte zënë pritë për ta trembur, pa patur qëllim ta qëllonte me armë.

Ngjarja ndodhi mëngjesin e të martës, më 1 dhjetor, teksa 43-vjeçari po çonte në shkollë fëmijët e tij.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.