I shpërtheu makina kur shtypi pultin, zbulohet emri i pronarit

Një automjet ka shpërthyer mëngjesin e të martës, teksa pronari i saj shtypi pultin për të hapur mjetin.

Bëhet fjalë për shtetasin Gjon Mena, i cili është plagosur në këmbë, por ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ndodhi në rrugën e Laknasit në Kamzë. Mësohet se Mena ka qenë i dënuar më parë për armëmbajtje pa leje dhe dyshohet për disa vepra kriminale të kryera jashtë vendit.

Lexo edhe- Shpërthen makina në Kamzë

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.