I prekur nga COVID-19/ Ndërron jetë regjisori i njohur

Koronavirusi i merr jetën regjisorit të njohur Kadri Metohu. Mësohet se Metohu ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare.

Kadri Metohu ishte regjisor, dramaturg dhe drejtues artistik.

Kujtojmë se ditën e djeshme në vendin tonë u regjistruan 538 raste të reja me COVID-19 si dhe 8 humbje jete.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.