Formacionet zyrtare Fulham-Liverpool

Pas pak, në orën 13:30, në stadiumin Craven Cottage do të ndeshet Fulham-Liverpool, sfidë e vleshme për raundin e parë të Premier League.

Klopp ia ka besuar qendrën e sulmit brazilianit Firmino, ndërsa Nunez e ka lënë në stol. Firmino do të mbështetet nga Salah dhe Diaz në krahët e repartit ofensiv./ h.ll/abcnews.al

Formacionet zyrtare:

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.