E rëndë në Tiranë, gjen të vetëvarur të vëllain 25-vjeçar

Një 25-vjeçar është gjetur i pajetë nga vëllai i tij. Sipas informacioneve paraprake mësohet se A.M., në shtëpinë e tij në Babrru është vetëvarur e për pasojë ka ndërruar jetë.

NJOFTIMI PARAPRAK

Me datë 30.11.2020, në rrugën “Halit Haxhia” në Babrru, është gjetur nga vëllai i tij, i vetëvarur në banesë shtetasi A.M., 25 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.