Doli për peshkim dhe u kthye më, gjendet trupi i të riut pas 7 ditësh

Një 32-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në bregdetin e Durrësit. Ai ishte shpallur i zhdukur prej shtatë ditësh pasi ishte futur në det për të peshkuar.

S.P kishte humbur kontaktet me familjen prj 28 nëntorit, dhe mendohet se trupi i tij ka dalë në breg të detit nga ana e rrymave detare.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.