Ngjarja në Vlorë, i plagosuri ka marrë plumb në qafë

Personi që u plagos në Vlorë, është qëlluar me armë zjarri në pjesën e qafës. Ai është dërguar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore, por ende nuk dihet identiteti i të plagosurit.

NJOFTIMI I POLICISË

Rreth orës 17:20, në afërsi të Gjykatës së Apelit, Vlorë,  si pasojë e një konflikti të çastit është dëmtuar në  kokë, dyshohet me një send të fortë , shtetasi K. M., 46 vjeç, banues në Vlorë, i cili është dërguar për ndihmë mjeksore, jashtë rrezikut për jetën.

Sherbimet e Policise kane shkuar menjeherë në vendngjarje. Është ngritur grupi hetimor i cili vijion veprimet në vendin e ngjarjes me qëllim zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Në ambientet e Komisariatit të Policisë Vlorë janë shoqëruar disa persona për tu marrë në pyetje në lidhje me ngjarjen.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.