Greqi/ Ekzekutohet biznesmeni

Një ngjarje ka ndodhur mbrëmjen e të dielës në një pikë karburanti në Burnazi të Greqisë, ku një biznesmen është ekzekutuar me armë.

Siç shihet edhe në video biznesmeni ka qenë duke qëndruar në një pikë karbuaranti në zonën që ndodhet në Avenue Konstantinoupoleos, në këtë moment autori shfaqet duke folur në telefon, afrohet pranë makinës dhe e qëllon me armë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.