Atentat me armë zjarri në Vlorë, një i plagosur

Atentat në Vlorë.

Një person është qëlluar me armë zjarri mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar.

Objektivi ka mbetur i plagosur dhe është transportuar në spital.

Kundër tij është qëlluar nga një makinë që ishte në lëvizje, e cila më pas është larguar me shpejtësi.

Ende nuk ka të dhëna mbi identitetin e të plagosurit. Policia ka rrethuar zonën, ndërsa ka ngritur postblloqe për të kapur autorin.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.