Aksident në Vlorë/ Makina përplas një fëmijë

Një aksident ka ndodhur në Vlorë, në vendin e quajtur Bishti Kalldrëmit. Një makinë tip Ford ka goditur një fëmijë. Fëmija është nisur drejt spitalit rajonal të Vlorës dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e saj. Ende nuk ka detaje mbi rrethanat se si ka ndodhur aksidenti.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.