Aksident në aksin Elbasan-Cërrik, makina përfundon në kanal

Një aksident është regjistruar para pak minitash në aksin rrugor Elbasan-Cërrik.

Fatmirësisht nuk është raportuar për të lënduar.

Por siç shihet nga pamjet, duket se shoferi ka humbur kontrollin e automjetit dhe ka përfunduar më pas në kanal.

Ndërkohë, policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.