Aksident i rëndë në Elbasan-Peqin, dyshohet për viktima

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan. Aksidenti sipas informacioneve të para ka ndodhur në fshatin Papër dhe dyshohet se ka viktima dhe persona të plagosur.

Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.