89-vjeçari ndërroi jetë pasi u dhunua nga grabitësit, dalin para Gjykatës së Fierit 2 autorët 

Ervis Halimi, 22 vjeç dhe Musa Godo, 28 vjeç kanë dalë sot para Gjykatës së Fierit ku do të njihen me masën e sigurisë.

Dy të rinjtë janë autorët të dyshuar të grabitjes në Klos të Fierit më 19 nëntor.

Si pasojë e dhunës së ushtruar ndaj pronarit të banesës, Çaush Shehaj, 89 vjeç, ky i fundit ndërroi jetë në spital.

Autorët nën kërcënimin e armës arritën që të merrnin vetëm 5 mijë lekë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.