Zaev thërret në takim partnerët e koalicionit

Kryetari në largim i LSDM-së, Zoran Zaev pasditen e sotme do të takohet me partnerët e koalicionit PRSD-në, PLD-në, Lidhjen Demokratike, DOM-in dhe partitë e etnive të tjera.

Në takimin me partnerët e koalicionit parazgjedhor Zaev pritet të shpalosë marrëveshjen e arritur me kreun e Alternativës, Afrim Gashi.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.