Video/ Po qethej “live”, moderatorja i pret veshin gazetarit

Gjatë transmetimit direkt sot në emisionin e mëngjesit në “Ora 7” në televizionin “Klan Kosova” ka ndodhur një incident.

Gazetari i njohur kosovar, Milot Hasimja ka vendosur t’i presë flokët në emision dhe moderatorja e lajmeve Shpresa Sekiraqa, pa dashje, i pret veshin me gërshërë.

Më poshtë mund të shihni momentin kur veshi i gazetarit fillon të rrjedhë gjak, por fatmirësisht e gjitha kjo pa pasoja për gazetarin.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.