Video/ Osmani fton 3 liderë evopianë në ‘Sunny Hill’

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar me Presidenten e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, kryetarin e Këshillit Evropian, Charles Michel, dhe Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, në kuadër të samitit të BE-së.

Teksa po përshëndeteshin, Von von der Leyen e pyeti Osmanin për këngëtaren shqiptare, Dua Lipa.

Presidentja kosovare e ftoi Presidenten e KE në Festivalin “Sunny Hill” që do të mbahet në Kosovë, bashkë me zotin Michel dhe Presidentin Macron.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.