Tragjedia, Ahmeti: Sa shumë dhimbje që na solli mëngjesi i sotëm

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti ka reaguar pas aksidentit të rëndë në Bullgari. “Sa shumë dhimbje që na solli mëngjesi i sotëm”, ka shkruar mes tjerash Ahmeti duke shprehur ngushëllime për familjet që humbën të afërmit e tyre në aksidentin e sotëm në Bullgari.

“Sa shumë dhimbje që na solli mëngjesi i sotëm. Aksidenti i tmerrshëm i trafikut në Bullgari mori jetën e kaq shumë qytetarëve tanë.

Në këto çaste të rënda pikëllimi dhe dhimbjeje, shpreh ngushëllime më sinqerta për familjet e atyre që humbën jetën në aksidentin tragjik në Bullgari dhe lus Zotin t’ju falë durim familjarëve dhe shërim të lënduarve” shkruan ai.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.