Shqelma dhe grushte/ Disa persona dhunojnë brutalisht të riun në Kosovë

 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur orët e vona të natës së kaluar në Kosovë, ku disa persona kanë dhunuar një tjetër.

Ngjarja saktësisht ka ndodhur në Prishtinë, ndërkohë që nga videoja shihen tre persona të cilët e kanë shtrirë përtoke njeriun e katërt dhe e qellojnë me shkelma dhe grushta.

Ndërkohë që ende nuk dihet se cila është arsyeja që të rinjtë kanë dhunuar qytetarin.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.