Lëkundje të lehta tërmeti në Kosovë

Një tërmet i lehtë është ndjerë dje në Kosovën në orën 22:22.
Tërmeti ka qenë me magnitudë 2.3 shkallë Righter dhe ka goditur jugun e qytetit të Lipjanit.
Nuk raportohet për dëme materiale apo të lënduar.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.