E rëndë në Prishtinë, burri vret gruan dhe më pas veten

Një grua grua rreth të 50-ve është vrarë nga burri i saj mëngjesin e sotëm në Prishtinë dhe më pas i dyshuari ka vrarë edhe veten.

Sipas raportimeve të mediave vendase, burri vrau gruan dhe veten me të njëjtën armë, e cila është gjetur në vendin e ngjarjes në afërsi të viktimave.

Dy viktimat janë të moshës rreth 50-vjeç, ndërsa motivet që çuan deri te tragjedia mbeten akoma të paqarta.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.