32 raste të reja me COVID-19 dhe dy viktima në 24 orët e fundit në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë, në Kosovë bën me dije se  nga 902 testime të kryera, 32 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 2 viktima.

Sot janë shëruar 31 qytetarë, ndërsa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 223.746.

Në total numri i rasteve aktive është 591.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.