Horoskopi 12 dhjetor 2020

Dashi
21 Mars – 19 Prill
Kjo pjesë qendrore e dhjetorit duhet të sugjerojë se çfarë të bëni në dashuri: nëse keni vazhduar një histori për një kohë të gjatë, është koha të mbylleni dhe të shikoni përpara, përndryshe përpiquni të ringjalleni dhe të filloni përsëri.

Demi
20 Prill – 20 Maj
Ky muaj po vazhdon në një mënyrë të trazuar. 2021 do t’ju sjellë shumë lajme dhe mbi të gjitha pak qetësi shpirtërore, jini të durueshëm.

Binjakët
21 Maj – 20 Qershor
Këto ditë duhet të kuptoni se çfarë të bëni dhe të afroheni me njerëzit që mund t’ju ndihmojnë. Kjo është e vërtetë si për punën ashtu edhe për ndjenjat.

Gaforrja
21 Qershor – 22 Korrik
Në këtë gjysmë të dytë të javës dashuria, marrëdhëniet dhe takimet ndërpersonale po shkojnë shkëlqyeshëm.

Luani
23 Korrik – 22 Gusht
Këtë të Shtunë do të jetë dita që mund t’ju japë disa teste. Meritat tuaja në dashuri mund të njihen për çiftet afatgjata do të jetë e rëndësishme të përfshiheni.

Virgjëresha
23 Gusht – 22 Shtator
Tashmë 24 orë më parë dikush do të ketë vërejtur një rënie fizike. Ekziston kjo lodhje që po afrohet dhe që do të vazhdojë deri në fundjavën e ardhshme kur, më në fund, do të jeni në gjendje të merrni frymë.

Peshorja
23 Shtator – 22 Tetor
Po afron një periudhë disi e hutuar e ndjenjave. Për çiftet që kanë qenë së bashku për një kohë të gjatë, një problem i pazgjidhur mund të kthehet: është koha ta përballojnë atë.

Akrepi
23 Tetor – 21 Nëntor
Mund të ndodhë që në këtë ditë të mungojnë disa fjalë, në veçanti në punë. Tensioni është i lartë, por ju duhet absolutisht të përpiqeni të qëndroni të qetë dhe mos u lëkundni nuk do t’ju çonte askund.

Shigjetari
22 Nëntor – 21 Dhjetor
Rezultatet nuk mungojnë. Ju jeni shenja më e fortë e kësaj periudhe, së bashku me Luanin. Prandaj, shijoji këto ditë lavdie që paguajnë punën e madhe të bërë në javët e kaluara.

Bricjapi
22 Dhjetor – 19 Janar
Ka ardhur koha të përfitoni nga dita e nesërme për të zgjidhur çështjet e parave, punës dhe studimit.

Ujori
20 Janar – 18 Shkurt
Lajmi më i mirë mund të jetë aty për këtë punë edhe nëse duket se keni kaluar një kohë të vështirë. Të jeni të sigurt se më e keqja është prapa nesh.

Peshqit
19 Shkurt – 20
Ju akoma dukeni pak të mërzitur dhe nervoze. Nëse ka njerëz që ju pëlqejnë dhe që duan të bëjnë hapa përpara nesër është dita e duhur, kjo gjithashtu do t’ju ndihmojë të shpërqendroni.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.