Rritje e lehtë e Dollarit dhe Euros, me sa këmbehen sot

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit, Euros, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 106.5 Shitet 107.4

Euro: Blihet 120.7 Shitet 121.4

Paundi Britanik : Blihet 143.6 Shitet 144.7

Franga Zvicerane: Blihet 115.7 Shitet 116.5

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.