Këmbimi valutor/ Bie Dollari, rritet pak Euro

Dollari amerikan është blerë sot me 114 lekë dhe është shitur me 115.5 lekë, duke shënuar ulje në krahasim me një ditë më parë.

Monedha evropiane Euro blihet sot me 116.5 lekë dhe shitet me 117.3 lekë, duke shënuar një rritje të lehtë krahasuar me datën 3 gusht.

Ndërsa Paundi britanik është ulur lehtë krahasuar me një ditë më parë.

Ai sot blihet me 138.3 lekë dhe shitet me 139.4 lekë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.