Archive

Kancelarja, Angela Merkel inauguroi sot kompjuterin

Inteligjenca Artificiale (IA) mund të përshpejtojë

Me ndalimin e ish-Presidentit amerikan, Donald

 ''Facebook'' dhe ''Instagram'' njoftuan skemën sesi

''Facebook'' ka prezantuar disa veçori të