VIDEO/ Tornadoja ndërpret ndeshjen e futbollit dhe e ‘fluturon’ lojtarin në ajër

Një stuhi e papritur pluhuri ndërpreu për disa çaste një ndeshje lokale futbolli të zhvilluar të martën në Bolivi.

Kjo dukuri natyrore ndodhi ndërsa lojtarët ishin në mes të fushës për finalen e një gare në komunën Akokalla.

Për më shumë shihni videon e mëposhtme:

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.