VIDEO/ Katastrofa natyrore që rrezikon njerëzimin

Vendi më i madh në botë i depozitimit të gomave të makinave ka marrë flakë duke shkaktuar një katastrofë të madhe natyrore. Mediat e huaja kanë publikuar pamje nga flakët që kanë përfshirë varrezën e gomave në “Al Sulaibiya” të Kuvajtit, të cilat janë tepër shqetësuese.

Janë bërë disa ditë tashmë dhe zjarri nuk është vënë nën kontroll, ndërsa sasi të mëdha bloze janë hedhur në ajër duke rrezikuar jo vetëm Kuvajtin por të gjithë globin tashmë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.