Video/ I vdekuri çohet nga varri, kaos në turmën e njerëzve

Një ngjarje e çuditshme dhe e pazakontë ka ndodhur gjatë një funerali në Liban.

Njerëzit vunë re se njeriu që ishte në arkivol, akoma po merrte frymë.

Kur vunë re incidentin e pazakontë, qytetarët nxorrën kamerat që të filmojnë.

Në pamje duket se janë shumë njerëz rreth e rrotull arkivolit, kurse një grua qan, duke prekur “të ndjerin e gjallë”.

Në një moment tjetër, njerëzit nisin t’i japin personit frymëmarrje artificiale.

Nuk kuptohet sesi ka ndodhur që të varroset një njeri i gjallë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.