Veliaj uron kryebashkiakun e ri të Torinos: Të rinisim bashkëpunimin

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj uroi Lorusso Stefanon, kryebashkiakun e ri të Torinos.

Përmes një postimi në Twitter, Veliaj shpreh angazhimin për të rinisur bashkëpunimin mes Tiranës dhe Torinos në fusha të ndryshme.

“Urime mikut Lorusso Stefano, kryebashkiaku i ri i Torinos, për fitoren e shkëlqyer! Të gatshëm për të rinisur bashkëpunimin mes qyteteve tona”, shkruan Veliaj.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.