Tronditësë/ Peshkaqeni kafshon këmbën e një parashutisti në Detin e Kuq

Ky është momenti tronditës kur një peshkaqen doli nga uji dhe kafshoi një pjesë të këmbës së një burri derisa parakalonte në Detin e Kuq.

Sipas medieve të huaja, pamjet e xhiruara të premten, tregojnë parashutistin, një 37-vjeçar jordanez, që rri pezull mbi ujë në Aqaba, kur peshkaqeni papritmas del dhe e kafshon atë në këmbë.

Burri humbi një pjesë të pjesës së pasme të shputës si rrjedhojë e këtij sulmi.

Ai u dërgua në Spitalin Ushtarak Princ Hashem, ku bëri një operacion në këmbën e tij të djathtë dhe gjendja e tij u përshkrua si e qëndrueshme.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.