Thomas Strakosha pranon ofertën e klubit anglez

Thomas Strakosha do të transferohet në Premier League, në përfundim të këtij sezoni futbollistik.

Portieri i kombëtares shqiptare nuk e gjeti marrëveshjen me Lazion për të rinovuar dhe tashmë me parametra zero do të kalojë te Fulham.

Gianluca Di Marzio raporton se Strakosha ka rënë dakord për një kontratë 4-vjeçare, ndërkohë që nuk bëhen të ditura detajet financiare.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.