Temperaturat ekstreme, “tërbohet” biondja në Kroaci (Foto)

Qytetarët dhe turistët në Dubrovnik janë bërë dëshmitarë të një episodi të pazakontë.

Një vajzë e re, krejt papritur, u ngjit në shatërvanin e gjendur në qendër të qytetit dhe nisi të ngrinte bluzën, duke zbuluar kështu gjoksin. Nuk dihet ende se përse e reja bëri këtë veprim, por duke gjykuar fotot, ajo shihet mjaft e lumtur dhe e gëzuar gjatë gjithë shfaqjes.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.