Partneri i dërgoi foto duke gatuar, ja si zbuloi e reja tradhtinë

Një e re amerikane ka zbuluar tradhtinë e të dashurit të saj.

26-vjeçarja Kayla Paeth, e cila jeton në Chicago, mori në rrjete sociale një video të të dashurit, ku ky i fundit shfaqej duke përgatitur darkën.

Ajo ka treguar, se aty, zbuloi një fakt, që dëshmonte se i dashuri e tradhtonte.

Këtë rrëfim e reja e ka shpërndarë në “Tik Tok”, ku ka treguar se në tenxheren e mbushur me ushqime, reflektohej figura e një femre, me thonj të gjatë e me një telefon në duar.

Pas kësaj Kayla është ndarë nga partneri dhe tanimë po shijon ditët e beqarisë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.