Neymar rikthehet në La Liga? Agjenti ia ofron gjigantëve spanjollë

Ditët e fundit emri i Neymar është lidhur me disa klube në funksion të një lamtumire të bujshme nga PSG.

Klubi francez duket i gatshëm ta shesë atë dhe ndër opsionet do të ishte edhe ai i një rikthimi të papritur te Barcelona.

Agjenti i brazilianit, Pini Zahavi, dyshohet se ia ka ofruar për 50 milionë euro Barcelonës, të cilët megjithatë po përballen me vështirësi ekonomike që e bëjnë pothuajse të pamundur operacionin

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.