Masakrohet një person në një pyll në Britani, gjendet me kokën e prerë

Një ngjarje e rëndë dhe e pazakontë ka ndodhur në Britaninë e Madhe.

The Sun shkruan se një trup me kokë të prerë është gjetur në një pyll në Devon.

Policia ka vendosur një perimetër sigurie dhe po mbledh të gjitha provat që mund të zbulojnë dinamikën e vdekjes.

Akoma nuk dihet mosha dhe gjinia e viktimës, ndërsa autoritetet po punojnë për të zbardhur ngjarjen.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.