Ish-partnerja e Jason Derulo zbulon arsyen e ndarjes

Ish-e dashura e Jason Derulos, Jena Frumes, ka akuzuar këngëtarin se e ka tradhtuar vazhdimisht gjatë lidhjes së tyre. Modelja 28 vjeçare postoi një selfie në pasqyrë, ku shfaqej me bikini. “Ti je e bukur, ke vlera dhe je e pazëvendësueshme. Mos e harroni ëtë”, shkroi ajo.

Mirëpo, një koment që mori, bëri që ajo të zbulonte tradhtinë e këngëtarit, me të cilin ka një djalë. “A ia vlen një çfarë mënyrë?”, shkroi ndjekësit. “Ti nuk e e martuar, që do të thotë se fëmija yt është bastard dhe ti po luan rolin e k*rvës. Të gjithë e keni ngatërruar moralin”.

Mirëpo, nuk vonoi dhe përgjigja e 28 vjeçares: ““Ne dikur aspironim të martoheshim, por ndoshta është më mirë të jesh beqare sesa të jesh në një lidhje dhe vazhdimisht të mos respektohesh, të mashtrohesh.”, shkroi ajo mes të tjerash.

Ajo ndau një deklaratë më të gjatë në Instagram Story, duke u thënë 4.8 milionë ndjekësve të saj se “askush nuk aspiron të jetë një nënë beqare”. Frumes, i cili ndan djalin 1-vjeçar me Derulon, nënkuptoi se arsyeja e ndarjes ka qenë pikërisht tradhtia.

“Nëse një burrë dëshiron një vajzë të ndryshme çdo javë mbi familjen e tij … Unë nuk mund ta ndaj një të dashur që e dua me gjithë zemër.”

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.