Infektohet me COVID-19, Presidenti i Frances Emmanuel Macron

Presidenti i Francës Emmanuel Macron është infektuar me COVID-19 bëjnë të ditur mediat ndërkombëtare.

Ai ka shfaqur simptoma të koronavirusit dhe është izoluar.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.